Čadas

View listings

Realigro.lt yra pirmasis pasaulinis nekilnojamojo turto skelbimų paieškos mechanizmas, siūlantis Jums galimybę ieškoti Čadas parduodamo būsto.

Nekilnojamas turtas parduodamas Čade

Čadas yra centrinė Afrikos valstybė, ribojanti šiaurę su Libija, į rytus su Sudanu, į pietvakarius su Kamerūnu ir Nigerija, į vakarus su Nigeriu ir pietomis su Centrinės Afrikos Respublika.

Sostinė yra N'Djamena.

Čado nekilnojamojo turto rinka stengiasi vystytis, nes Čadas yra viena iš trijų skurdžiausių pasaulio šalių, kuriai būdingas politinis ir ekonominis nestabilumas.

Prekybos Čade savybės nėra labai daug ir nėra geros kokybės, nes jūs turite susidoroti su geografiškai nutolusiu, nešvariu ir ribota infrastruktūra. Nepaisant to, šie iššūkiai galėtų suteikti galimybę už prieinamą kainą parduoti ir parduoti nekilnojamąjį turtą už prieinamą kainą, atsižvelgiant į beviltiškus šalies poreikius.

Prieš nuspręsdami pirkti Čade parduodamą turtą, turėtumėte žinoti, kad, kaip ir daugelyje Afrikos šalių, valstybė turi visą privačią ir viešąją žemę, tai reiškia, kad visa žemė, kuri laikoma laisva ar neužimta, priklauso valstybei.

Pirmasis miestas, kur ieškoti pardavimui reikalingo turto, yra sostinė, N'Djamenos miestas, kuris yra didžiausias šalies miesto centras, jo politinė ir administracinė širdis. Yra dvi sritys, kuriose ieškoma pardavimų Čade sostinėje: administracinė zona, kuri taip pat yra pati vakarų dalis ir senoji dalis, kurioje sutelkti istoriniai pastatai.

Kitas įdomus miestas, kuriame galite nusipirkti turtą pardavimui Čade, yra Gaoui miestas, kuris yra tik 10 km nuo N'Djamenos. Gaoui yra tradicinės kultūros Sao sostinė, išnykusi civilizacija, gyvenanti visoje Čado teritorijoje.

Antras pagal dydį miestas Čade yra Sarh ir yra labai įdomi vieta, jei ketinate parduoti ir pirkti nekilnojamąjį turtą Čade.

  •  
    Persikėlimas į Čadą. Ekspatriata ir gyvena Čade

        Dabar mūsų skaitytojai gerai pažįsta mus. Mes visada ieškome jums pritaikytos tautos, kad kiekvienas galėtų atgauti savo dimensiją ir padaryti tai patogiausiu būdu. Net ir šiandien, nepaisant to, kad jaučiasi šiluma, mes nusprendėme suteikti jums tikrai galiojančią alternatyvą, kuri galėtų ...

2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Nuostatos

    Geriau naudoti Realigro tinklapyje, kalba, valiuta, kvadratiniais metrais ar kv ft nustatyti jūsų pageidavimus

    Nustatykite dabar Daugiau neberodyti
BB